TüRK.FoRuMoNLiNe.BiZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Mehmet'ten yeşil ışık!

YazarMesaj
henry1410
Moderatör
Moderatör
henry1410

Erkek
Burç : Yengeç
İş/Hobiler : FUTBOL VOLEYBOL VE İNTERNET
Lakap : henry1410
Ruh Hali : Mehmet'ten yeşil ışık! 1142xk3
Tuttuğu Takım : Mehmet'ten yeşil ışık! 1447pu8

Mehmet'ten yeşil ışık! Empty
MesajKonu: Mehmet'ten yeşil ışık!   Mehmet'ten yeşil ışık! Icon_minitimeSalı Tem. 15 2008, 18:26

G.Saray'ın milli futbolcusu Mehmet Topal'ın İngiliz basının da açıklamaları yer aldı. Daily Mail Gazetesi'ne yaptığı açıklamada, "Everton'ın beni istediğini biliyorum. Eğer kulüp yapılan teklifin onlar için iyi olduğunu düşünürse, ben gelmeye daha çok istekli olurum" dedi!

Galatasaray'ın milli futbolcusu Mehmet Topal, İngiliz basınına yaptığı açıklamada, Everton'ın kendisini istediğini ve Sarı-kırmızılılara iyi bir teklif yapılması halinde bu transferin gerçekleşebileceğini söyledi.

2008 Avrupa Futbol Şampiyonası Finalleri'nde gösterdiği başarılı performansla birçok takımın transfer listesine girmeyi başaran Galatasaray'ın 22 yaşındaki yıldız futbolcusu Mehmet Topal, transfer iddialarıyla ilgili olarak İngiliz basınına açıklamalarda bulundu.

İngiltere Premier Lig ekiplerinden Everton'ın kendisini istemesiyle ilgili olarak Daily Mail Gazetesi'ne konuşan Mehmet Topal, "Everton'ın beni istediğini biliyorum. Eğer kulüp yapılan teklifin onlar için iyi olduğunu düşünürse, ben gelmeye daha çok istekli olurum" dedi.

Gazete, teknik direktör David Moyes'in de bu transferde ısrarcı olduğunu okurlarına aktardı.
http://ceponline.yetkinforum.org/forum.htm

Mehmet'ten yeşil ışık!
1 sayfadaki 1 sayfası