TüRK.FoRuMoNLiNe.BiZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Hakan Şükür'den Yalanlama

YazarMesaj
polat_ketur
Moderatör
Moderatör
polat_ketur

Erkek
Burç : Boğa
İş/Hobiler : İnternet Futbol
Lakap : Lyon_de France
Ruh Hali : Hakan Şükür'den Yalanlama 1124xk2
Tuttuğu Takım : Hakan Şükür'den Yalanlama 1447pu8

Hakan Şükür'den Yalanlama Empty
MesajKonu: Hakan Şükür'den Yalanlama   Hakan Şükür'den Yalanlama Icon_minitimeSalı Tem. 22 2008, 01:50

Hakan Şükür, bugün yaptığı açıklama ile kendisinin söylediği iddia edilen "Konuşursam sokağa çıkamazlar" sözünü tekzip etti. Şükür, "Benim böyle bir açıklamam yok. Bu, tamamen benimle kulübün arasını bozmak isteyen insanların uydurması" dedi.

Kendi ağzından kaleme alınmış olan bu kelimeleri kesinlikle kullanmadığını aktaran tecrübeli futbolcu, "Kamuoyunun bilmesini istiyorum ki, bu konu ve bunun gibi hakkımda çıkan spekülasyonlarla ilgili kimseye bir açıklamam olmadı. Sadece Başbakanlık binası çıkışında medya mensuplarına yaptığım bir açıklama var. Bu tip şeylerin ortaya atılmasını üzüntüyle karşılıyorum. Benim böyle bir beyanım yok" diye konuştu.

Hakan Şükür, futbol hayatıyla ilgili net kararını verdiği anda bunu tüm medyanın önünde bir basın toplantısıyla duyuracağını anlatarak, "Bugüne kadar beraber çalıştığım medya mensuplarına olan saygım bunu gerektirir" ifadelerini kullandı.
http://turk.realbb.net/

Hakan Şükür'den Yalanlama
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-