TüRK.FoRuMoNLiNe.BiZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

''Semih'le oynamaktan memnunum''

YazarMesaj
polat_ketur
Moderatör
Moderatör
polat_ketur

Erkek
Burç : Boğa
İş/Hobiler : İnternet Futbol
Lakap : Lyon_de France
Ruh Hali : ''Semih'le oynamaktan memnunum'' 1124xk2
Tuttuğu Takım : ''Semih'le oynamaktan memnunum'' 1447pu8

''Semih'le oynamaktan memnunum'' Empty
MesajKonu: ''Semih'le oynamaktan memnunum''   ''Semih'le oynamaktan memnunum'' Icon_minitimeCuma Tem. 25 2008, 03:29

Fenerbahçemizin Shakhtar Donetsk'i 2-1 yendiği özel maçta takımımızın 2. golünü kaydeden yeni transferimiz Daniel Güiza, Semih'le birlikte oynamaktan memnun olduğunu söyledi.
Maç sonrası FB TV'ye açıklamalar yapan Daniel Güiza, "Tüm takım arkadaşlarımın mücadelesini görmekten çok mutluyum. İlk yarıdaki pozisyonlardan yararlanamadık ama, ikinci yarı golleri bulduk. Takımımın oyunundan son derece memnunum.Semih benimle gerçekten çok ilgileniyor, bana çok yardımcı oluyor. Beni her konuda sonuna kadar destekliyor. Onunla birlikte oynamaktan çok memnunum. Fenerbahçe'de olmaktan çok memnunum. Uzun yıllar bu takıma hizmet etmek isterim. Burada herkes birbirine yardımcı oluyor. Arkadaşlıktan çok etkilendim. İstanbul da çok güzel bir şehir. Okçu sevincimi gol attığım ilk maçta yapmadım. Buraya saklamıştım. Taraftarımın benim golümden sonra o sevinci görmesini istemiştim" dedi.
http://turk.realbb.net/

''Semih'le oynamaktan memnunum''
1 sayfadaki 1 sayfası